ПРО ГОТЕЛЬ

 

ДАВАЙТЕ ПОЇДЕМО В БАХМАЧ!
ЦІКАВИЙ І НЕПОВТОРНИЙ БАХМАЧ

Що може бути прекрасніше, ніж насолоджуватися неповторними і небаченими раніше пейзажами, занурюватися в атмосферу чужого міста. Дізнаватися його історію, прогулюючись по скверах і вулицях.

Приїхавши в Бахмач, ви відразу проникніться цим містом, його гостинністю і привабливістю. Цікава багаторічна історія цього населеного пункту і служить однією з головних причин, по якій туристів сюди з кожним роком приїжджає все більше і більше.

Сказати, що Бахмач може вразити чимось суперсучасним або, навпаки, чимось дуже старовинним – дуже складно. Головна особливість цього населеного пункту – характерний дух спокою. Тож не дивно, що тут відпочиває душа.

ДИВОВИЖНІ ПАМ’ЯТКИ БАХМАЧА

Як тільки ви сходите з поїзда, вас зустрічає неперевершена і незвичайна, для будівлі вокзалу, архітектура. Будівля виконана в неоготичному стилі, який відразу кидається в очі. Будівництво було виконано за проектом архітектора А. Кулагіна в 1954 році.
 
Ще однією визначною пам’яткою Бахмача є історичний музей, заснований в 1960 році. Представлені експонати проведуть вас по всіх історичних епох від найдавніших часів до сучасності.Іконопис, український побут, художні твори і багато іншого розкажуть вам багато нового і захоплюючого. Також буде цікаво відвідати і паровоз-пам’ятник, встановлений в 1988 році. Це символ міста, який нагадує про бойові і трудові подвиги залізничників.
 

ПРИМІТНА ІСТОРІЯ БАХМАЧА

Перші згадки про однойменний поселення датується тисяча сто сорок сім роком. Належало тоді Чернігівському князівству. Статус міста був привласнений в 1938 році. З 1669 по 1764 року зазначені землі були столицею Української гетьманства, що залишило свій відбиток в історії Бахмача.
Величезної шкоди завдано місту був в період Великої Вітчизняної Війни. Сьогодні це знову цікавий і привабливий місто, від відвідування якого залишаться тільки позитивні емоції.

 

ПРО ГОТЕЛЬ “ДРУЖБА”.

ГОТЕЛЬ “ДРУЖБА”  розташований на вулиці Першотравнева, 45. Ми орієнтовані на ділових людей і пропонуємо всі умови для плідної роботи і повноцінного відпочинку, а висококваліфікований персонал дозволить гостям отримати неповторне задоволення від тієї турботи, якою Вас оточать.

 
Готель “Дружба” пропонує своїм клієнтам сучасні номери класу “стандарт”, класу “люкс” з усіма зручностями.
Розташований у центрі міста готель «Дружба» надає можливість для гарного відпочинку. Номери готелю оснащені всім необхідним для приємного відпочинку: телевізором, холодильником та іншими зручностями.
Запрошуємо Вас відпочити в готелі “Дружба” в комфортабельних номерах класу «Стандарт», класу “Люкс” з вишуканим інтер’єром, які можуть розмістити від 2-х до 4-х чоловік. Приємна атмосфера, затишок, хороші меблі, чиста постіль, безкоштовний бездротовий інтернет, кабельне та супутникове телебачення.
Спокій і безпека створені природою, додатково зміцнюється охороною закладу. Готель «Дружба» – тихий затишний куточок у невеликому місті.
 Ми допоможемо  Вам відзначити будь-яке свято, в тому числі весілля. Прекрасна природа, чудові ресторани зроблять Ваше свято незабутнім!
День весілля повинен бути особливим! Пропонуємо Вам весільні церемонії і фотосесії. Номер для молодят .

 

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

  • Вхід в готель «Дружба» облаштований зручною парковкою. 
  • Виклик таксі
  • Камера зберігання
  • Виклик невідкладної допомоги
  • Побудка у визначений час
  • Безкоштовний доступ до Інтернету (Wi-Fi).

 

МИ РАДІ ГОСТЯМ! ПОВНОЦІННИЙ ВІДПОЧИНОК, УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ТА СВЯТА В ОТЕЛІ «ДРУЖБА» МАЮТЬ ЦІЛКОМ РОЗУМНІ ЦІНИ І ВИСОКУ ЯКІСТЬ.

 

ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНУ  ІНФОРМАЦІЮ І ЗАБРОНЮВАТИ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ    

     +38-063-292-04-40, +38-097-533-52-07